Bokhylla med skåpdel

Bokhylla med skåpdel
Bokhylla med skåpdel
Bokhylla med skåpdel
Bokhylla med skåpdel
Bokhylla med skåpdel
Bokhylla med skåpdel
Bokhylla med skåpdel
Bokhylla med skåpdel
Bokhylla med skåpdel
Bokhylla med skåpdel

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BOKHYLLA, 1940-tal, björk, låg modell med skåpdel, två utragbara lådor i sargen, höjd ca 82, 150x28 cm

Bruks- samt åldersrelaterat slitage, repor varav en större på ovansida, 1 nyckel samt fästen till hyllplan medföljer

899298

2021-04-06