Bokhylla med skåpdel
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BOKHYLLA, 1940-tal, låg modell, öppet mittparti med hyllplan samt skåp på vardera sida, 2 utragbara lådor i sargen, höjd ca 75, 175x32 cm
Bruks- samt åldersrelaterat slitage , 1 nyckel medföljer vid utlämningen
899353
2021-04-06