Bokhylla med skåpdel

Bokhylla med skåpdel
Bokhylla med skåpdel
Bokhylla med skåpdel
Bokhylla med skåpdel
Bokhylla med skåpdel
Bokhylla med skåpdel
Bokhylla med skåpdel
Bokhylla med skåpdel
Bokhylla med skåpdel
Bokhylla med skåpdel

Klubbat för:

6 400 SEK

3 000 SEK

BOKHYLLA, 1940-tal, låg modell, öppet mittparti med hyllplan samt skåp på vardera sida, 2 utragbara lådor i sargen, höjd ca 75, 175x32 cm

Bruks- samt åldersrelaterat slitage , 1 nyckel medföljer vid utlämningen

899353

2021-04-06