Sockerskrin silver

Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver

Klubbat för:

1 800 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

SOCKERSKRIN, silver, svenska och tyska stämplar, svensk årsstämpel 1954. rokokostil, invändigt förgyllt, höjd ca 10 cm, vikt ca 279 g

Kuntoraportti

899354

Päivämäärä:

2021-04-05