Sockerskrin silver
Klubbat för:
1 800 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
SOCKERSKRIN, silver, svenska och tyska stämplar, svensk årsstämpel 1954. rokokostil, invändigt förgyllt, höjd ca 10 cm, vikt ca 279 g
Kuntoraportti
899354
Päivämäärä:
2021-04-05