sideboard

sideboard
sideboard
sideboard
sideboard
sideboard
sideboard
sideboard
sideboard
sideboard
sideboard

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SIDEBOARD, 1960-tal, teak, skåpsdel med skjutdörrar, 4 lådor och utdragbar skiva, ca 73, 120x38 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

899359

2021-04-06