Skål Herman Gatterer

Skål Herman Gatterer
Skål Herman Gatterer
Skål Herman Gatterer
Skål Herman Gatterer
Skål Herman Gatterer
Skål Herman Gatterer

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL, Herman Gatterer, Boda, glas, signerad: "Design och slip av Herman Gatterer - Boda 2011, blåst av W.A. Orrefors. UNIK", höjd ca 14,5 cm, diam ca 18,5 cm

Smärre slitage

899362

2021-04-05