Bokhylla
2021-04-06
899363
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BOKHYLLA, 1960-tal, teak, ovandel med 2 hyllplan samt 2 utragbara lådor, underdel med med skåp samt 4 utragbara lådor, höjd ca 165, 78x37 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage