Alf Sundström oljemålning

Alf Sundström oljemålning
Alf Sundström oljemålning
Alf Sundström oljemålning
Alf Sundström oljemålning
Alf Sundström oljemålning
Alf Sundström oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ALF SUNDSTRÖM (1888-1961): Båtplats, signerad Alf Sundström, olja på pannå, ca 41x54 cm

Ingår i tema-auktionen
Arkitektens konstsamling

Krackeleringar

899373

2021-04-10