Armbandsur P.L Schweiz 1950-tal
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
ARMBANDSUR, P.L, Schweiz, 1950-tal, manuellt urverk, doublé 10 micron, plexiglas, ref nr. 7501/47/979, utbytbara delar bestående av urboett, brosch för upphängning, 6 st olikformade boettfodral samt 5 st olikfärgade armband i originaletui
Nyskick. Etui med åldersrelaterat slitage/ invändiga missfärgningar. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
899380
2021-04-25