Wilhelm Kåge klotvas

Wilhelm Kåge klotvas
Wilhelm Kåge klotvas
Wilhelm Kåge klotvas
Wilhelm Kåge klotvas
Wilhelm Kåge klotvas
Wilhelm Kåge klotvas

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WILHELM KÅGE, "Argenta", vas, Gustavsberg, stengods, målad silverdekor, numrerad 1042, höjd 14 cm

smärre slitage, mikronagg kan förekomma

899387

2021-04-06