Bordslampa Falkenbergs belysning
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BORDSLAMPA, 1900-talets senare del, Falkenbergs belysning, vitlackerad metallstomme, vit plastskärm, etikettmärkt, höjd ca 60, diameter skärm 40 cm
Kuntoraportti
Ej funktionstestad, bruksslitage
899390
Päivämäärä:
2021-04-05