Bordslampa Falkenbergs belysning

Klubbat för:

1 300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

BORDSLAMPA, 1900-talets senare del, Falkenbergs belysning, vitlackerad metallstomme, vit plastskärm, etikettmärkt, höjd ca 60, diameter skärm 40 cm

Kuntoraportti

Ej funktionstestad, bruksslitage

899390

Päivämäärä:

2021-04-05