Edition Vogue Chanel Örhänge Vintage

Klubbat för:

2 200 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

CHANEL, örhänge, vintage, gulmetall och svart sten i kompositmaterial, dekor med förgyllt dubbelmonogram CC, clipsmodell, diam ca 28.5 mm

Zustandsbeschreibung

Bruksskick. Clips och baksida med äldre limmad filt/ dyna.

899397

2021-04-18