Anna Cervin

Anna Cervin
Anna Cervin
Anna Cervin
Anna Cervin
Anna Cervin
Anna Cervin

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANNA CERVIN (1878-1972): Blomsterstilleben, signerad och daterad Anna Cervin 191?, olja på duk, ca 50x40 cm

Ingår i tema-auktionen
Arkitektens konstsamling

Mindre färgbortfall

899401

2021-04-10