Mikael Altersten "Diamond Within"

Mikael Altersten
Mikael Altersten
Mikael Altersten
Mikael Altersten
Mikael Altersten
Mikael Altersten

Klubbat för:

1 800 SEK

3 000 SEK

MIKAEL ALTERSTEN (född 1978) samt EMIL PETTERSON (född 1986): "Diamond Within", blandteknik på linneduk, daterad 2019 samt signerad a tergo, ca 100x100 cm

899409

2021-04-06