Oscar Lindström
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
OSCAR LINDSTRÖM (1906-1969): Blomsterstilleben, signerad och daterad -48, olja på pannå, ca 46x38 cm
Ingår i tema-auktionen
Arkitektens konstsamling
Kuntoraportti
899412
Päivämäärä:
2021-04-10