Oscar Lindström

Oscar Lindström
Oscar Lindström
Oscar Lindström
Oscar Lindström
Oscar Lindström
Oscar Lindström

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

OSCAR LINDSTRÖM (1906-1969): Blomsterstilleben, signerad och daterad -48, olja på pannå, ca 46x38 cm

Ingår i tema-auktionen
Arkitektens konstsamling

Kuntoraportti

899412

Päivämäärä:

2021-04-10