Gervasoni karmstol

Gervasoni karmstol
Gervasoni karmstol
Gervasoni karmstol
Gervasoni karmstol
Gervasoni karmstol
Gervasoni karmstol
Gervasoni karmstol
Gervasoni karmstol
Gervasoni karmstol
Gervasoni karmstol
Gervasoni karmstol
Gervasoni karmstol

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GERVASONI, karmstol 1900-talets andra hälft, läder samt bambu, ettikettmärkt Gervasoni, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage

899413

2021-04-06