Byrå, gustaviansk stil

Byrå, gustaviansk stil
Byrå, gustaviansk stil

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, efter förlaga av Haupt, grå stenskiva, 3 lådor, fanérad med olika träslag, mässingsbeslag, bredd 95, djup 53, höjd 82 cm.

CITES intyg medföljer

Bruksslitage, märken

899415

2021-04-04