Oidentifierad konstnär väggrelief

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, väggrelief, signerad BW, daterad 1968 och numrerad 18/20 a tergo, gips, 34x35 cm.

Något ytslitage och några färgrepor.

899421

2021-04-11