Roland Svensson färglitografi
Klubbat för:
1 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Pelarberget i Norrpada", signerad Roland S., provtryck, färglitografi och krita, ca 20x30 cm
Kuntoraportti
Ej examinerad ur ramen
899422
Päivämäärä:
2021-04-06