Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Pelarberget i Norrpada", signerad Roland S., provtryck, färglitografi och krita, ca 20x30 cm

Kuntoraportti

Ej examinerad ur ramen

899422

Päivämäärä:

2021-04-06