Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
VASER, 2 st samt LOCKURNA, porslin, Japan, Imari, 1800-tal, höjd 22-35,5 cm.
Bruksslitage, nagg, större vas samt locket med sprickor.
899436
2021-04-17
Gör en kostnadsfri värdering här