Vaser samt lockurna

Vaser samt lockurna
Vaser samt lockurna
Vaser samt lockurna
Vaser samt lockurna
Vaser samt lockurna
Vaser samt lockurna

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

VASER, 2 st samt LOCKURNA, porslin, Japan, Imari, 1800-tal, höjd 22-35,5 cm.

Kuntoraportti

Bruksslitage, nagg, större vas samt locket med sprickor.

899436

Päivämäärä:

2021-04-17