Vaser samt lockurna
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
VASER, 2 st samt LOCKURNA, porslin, Japan, Imari, 1800-tal, höjd 22-35,5 cm.
Kuntoraportti
Bruksslitage, nagg, större vas samt locket med sprickor.
899436
Päivämäärä:
2021-04-17