Klubbat för:
500 EUR
Schätzwert
400 EUR
Beschreibung
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Europa, 1800-tal): Resenärer, olja på träpannå, 25x36 cm
Zustandsbeschreibung
restaureringar
899448
2021-04-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner