Gruen herrarmbandsur i 18 k guld
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GUREN, armbandsur, 18 k guld, 1940/50-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 172547, cal 415, länk i gulddoublé, diameter 35 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, tavla med skador
899451
2021-04-06