Gruen herrarmbandsur i 18 k guld

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUREN, armbandsur, 18 k guld, 1940/50-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 172547, cal 415, länk i gulddoublé, diameter 35 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, tavla med skador

899451

2021-04-06