Herrfickur i 14 k guld
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FICKUR, 14 k guld, 1900-talets första hälft, svaonett, innerlock i metall, boettnr. 702225, diameter 51 mm, vikt ca 82 g
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bucklor
899453
2021-04-06