Herrfickur i 14 k guld

Herrfickur i 14 k guld
Herrfickur i 14 k guld
Herrfickur i 14 k guld
Herrfickur i 14 k guld
Herrfickur i 14 k guld
Herrfickur i 14 k guld
Herrfickur i 14 k guld
Herrfickur i 14 k guld
Herrfickur i 14 k guld
Herrfickur i 14 k guld

Klubbat för:

5 200 SEK

4 000 SEK

FICKUR, 14 k guld, 1900-talets första hälft, svaonett, innerlock i metall, boettnr. 702225, diameter 51 mm, vikt ca 82 g

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bucklor

899453

2021-04-06