Matbord med stolar GR möbler
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATGRUPP, 5 dlr, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, grönlaserat, brännmärkta GR Möbler, bestående av matbord, 4 stolar, bordets höjd ca 74, 120x90, 2 iläggsskivor à 48, sitthöjd stol 46 cm
Bruksslitage, tygklädsel med skador och fläckar
899465
2021-04-06