Matbord med stolar GR möbler

Matbord med stolar GR möbler
Matbord med stolar GR möbler
Matbord med stolar GR möbler
Matbord med stolar GR möbler
Matbord med stolar GR möbler
Matbord med stolar GR möbler
Matbord med stolar GR möbler
Matbord med stolar GR möbler
Matbord med stolar GR möbler
Matbord med stolar GR möbler
Matbord med stolar GR möbler
Matbord med stolar GR möbler
Matbord med stolar GR möbler
Matbord med stolar GR möbler

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATGRUPP, 5 dlr, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, grönlaserat, brännmärkta GR Möbler, bestående av matbord, 4 stolar, bordets höjd ca 74, 120x90, 2 iläggsskivor à 48, sitthöjd stol 46 cm

Bruksslitage, tygklädsel med skador och fläckar

899465

2021-04-06