Matbord med stolar gustaviansk stil
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATGRUPP, 7 dlr, bestående av: matbord, 6 stolar, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, rödbetsad bok, skiva fanérad i teak, bordets höjd ca 74, 140x100 cm, 3 iläggsskivor á 46 cm, varav en med sarg, sitthöjd stol ca 46 cm
Smärre slitage och repor, tygklädsel med fläckar
899466
2021-04-06