Stig Lindberg "Narcissus" parian

 Stig Lindberg
 Stig Lindberg
 Stig Lindberg
 Stig Lindberg
 Stig Lindberg
 Stig Lindberg
 Stig Lindberg
 Stig Lindberg

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

STIG LINDBERG (1916-1982), "Narcissus", Gustavsberg, parian, signerad GUSTAVSBERG PARIAN Stig L SWEDEN, höjd ca 20 cm

Slitage, flera avslag, lagningar

899467

2021-04-06