Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
800 SEK
BJÖRN SVENSSON, "Kuben", Elidus, bordslampa, 1900-talets andra hälft, kromat skaft, skärm i lackerad plåt, plastfot, justerbar kupa, total höjd ca 40 cm
Repor, ej funktionstestad
899477
2021-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här