Björn Svensson

Björn Svensson
Björn Svensson
Björn Svensson
Björn Svensson
Björn Svensson
Björn Svensson
Björn Svensson
Björn Svensson

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

BJÖRN SVENSSON, "Kuben", Elidus, bordslampa, 1900-talets andra hälft, kromat skaft, skärm i lackerad plåt, plastfot, justerbar kupa, total höjd ca 40 cm

Repor, ej funktionstestad

899477

2021-04-10