Klubbat för:
580 EUR
Utropspris
500 EUR
PEKKA HALONEN (1865-1933) efter stormen, signerad samt daterad 1909, teckning och akvarell, 21x29 cm
uppklistrad på pannå, liten reva i pappret
899480
2021-04-11
Gör en kostnadsfri värdering här