Pekka Halonen blandteknik

Pekka Halonen blandteknik
Pekka Halonen blandteknik
Pekka Halonen blandteknik
Pekka Halonen blandteknik
Pekka Halonen blandteknik
Pekka Halonen blandteknik
Pekka Halonen blandteknik
Pekka Halonen blandteknik

Klubbat för:

580 EUR

Utropspris

500 EUR

PEKKA HALONEN (1865-1933) efter stormen, signerad samt daterad 1909, teckning och akvarell, 21x29 cm

uppklistrad på pannå, liten reva i pappret

899480

2021-04-11