Halsband och Örhänge
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
800 SEK
HALSBAND OCH ÖRHÄNGE, små saltvattenspärlor och korallkulor, trädd på tråd med knut, förgyllt istickslås sterlingsilver, längd ca 41 cm, örhänge med korallkula, på silverstift, etui medföljer
Fint bruksskick.
899482
2021-04-25