Halsband och Örhänge

Halsband och Örhänge
Halsband och Örhänge
Halsband och Örhänge
Halsband och Örhänge
Halsband och Örhänge
Halsband och Örhänge

Klubbat för:

450 SEK

800 SEK

HALSBAND OCH ÖRHÄNGE, små saltvattenspärlor och korallkulor, trädd på tråd med knut, förgyllt istickslås sterlingsilver, längd ca 41 cm, örhänge med korallkula, på silverstift, etui medföljer

Fint bruksskick.

899482

2021-04-25