Lars Lerin akvarell

Lars Lerin akvarell
Lars Lerin akvarell
Lars Lerin akvarell
Lars Lerin akvarell
Lars Lerin akvarell
Lars Lerin akvarell

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

LARS LERIN (född 1954): Kustmotiv, skickad som vykort (ett tryck av det senare sitter på baksidan av monteringen), signerad Lars L, akvarell ca 14,5x17 cm

899485

2021-04-04