Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
RAGNAR SANDBERG (1902-1972): Jan Maico 27.5.64, Signerad RS, tusch på papper, dagmått 10x16 cm.
PROVENIENS: Birgit Broms
Ej examinerad ur ram, smärre pappersveck och tejprest
899495
2021-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här