RAGNAR SANDBERG: Jan Maico 27.5.64

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RAGNAR SANDBERG (1902-1972): Jan Maico 27.5.64, Signerad RS, tusch på papper, dagmått 10x16 cm.

PROVENIENS: Birgit Broms

Ej examinerad ur ram, smärre pappersveck och tejprest

899495

2021-04-18