Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Snö och is", färglitografi, signerad roland S, pt, bildmått ca 13x40 cm
Ej examinerad ur ram
899496
2021-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här