Monica Lorentzon oljemålning

Monica Lorentzon oljemålning
Monica Lorentzon oljemålning
Monica Lorentzon oljemålning
Monica Lorentzon oljemålning
Monica Lorentzon oljemålning
Monica Lorentzon oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MONICA LORENTZON (född 1940): Torghandel, signerad M Lorentzon, olja på duk, ca 46x55 cm

899498

2021-04-05