Anne Nilsson kanna
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
ANNE NILSSON, Kosta Boda, Kanna, signerad, glas i gult underfång, höjd ca 26 cm
Kuntoraportti
Smäre slitage
899503
Päivämäärä:
2021-04-06