Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
KNIVAR 2 st, samearbeten, baljor av ben med ristad dekor samt delvis klädda med läder, skaft av horn samt trä, en kniv daterad Norge 1951, längd 24-32 cm
Zustandsbeschreibung
slitage
899509
2021-04-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner