Knivar

Knivar
Knivar
Knivar
Knivar
Knivar
Knivar
Knivar
Knivar
Knivar
Knivar

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

KNIVAR 2 st, samearbeten, baljor av ben med ristad dekor samt delvis klädda med läder, skaft av horn samt trä, en kniv daterad Norge 1951, längd 24-32 cm

Zustandsbeschreibung

slitage

899509

2021-04-04