JOHN JON-AND: Kvinna i hatt

JOHN JON-AND: Kvinna i hatt
JOHN JON-AND: Kvinna i hatt
JOHN JON-AND: Kvinna i hatt
JOHN JON-AND: Kvinna i hatt
JOHN JON-AND: Kvinna i hatt
JOHN JON-AND: Kvinna i hatt
JOHN JON-AND: Kvinna i hatt
JOHN JON-AND: Kvinna i hatt

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHN JON-AND (1889-1941): Kvinna i hatt, signerad och daterad Jon-And -16, enligt uppgift a tergo ed. 5, etsning, ca 12,5x10 cm

Ej examinerad ur ram

899512

2021-04-18