Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
6 500 SEK
ANTONIO SAURA (Spanien 1930-1998): Utan titel,
litografi, signerad, daterad 59, numrerad, oramat blad, bladmått ca 65x50 cm
svagt gulnade kanter
899518
2021-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här