Antonio Saura litografi

Antonio Saura litografi
Antonio Saura litografi
Antonio Saura litografi
Antonio Saura litografi
Antonio Saura litografi
Antonio Saura litografi
Antonio Saura litografi
Antonio Saura litografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

6 500 SEK

ANTONIO SAURA (Spanien 1930-1998): Utan titel,
litografi, signerad, daterad 59, numrerad, oramat blad, bladmått ca 65x50 cm

svagt gulnade kanter

899518

2021-04-05