Klubbat för:
450 SEK
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Våris, Gillöga" (Västerskärshamna), signerad Roland S, HCX/XXX, med dedikation, färglitografi, bildmått ca 23x47 cm
Ej examinerad ur ram
899527
2021-04-05