Glasservis 1900-tal
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GLASSERVIS, 49 dlr, Skruf samt Royal Crona, slipad dekor, bestående av: 12 vinglas, 12 grogg, 10 whiskey, 12 likör, ishink, ett par ljusstakar Boda
1 likör med nagg
Mjölkiga glas förekommer
899535
2021-04-06