Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
TRÄDGÅRDSDEKORATIONER, 6 st, gjutjärn, från Upperud Herrgård, tidigt 1900-tal, vitmålade, höjd 34 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage efter utomhusbruk, anlupna med färgbortfall.
899548
2021-04-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner