Trädgårdsdekorationer

Trädgårdsdekorationer
Trädgårdsdekorationer
Trädgårdsdekorationer
Trädgårdsdekorationer
Trädgårdsdekorationer
Trädgårdsdekorationer

Klubbat för:

1 500 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

TRÄDGÅRDSDEKORATIONER, 6 st, gjutjärn, från Upperud Herrgård, tidigt 1900-tal, vitmålade, höjd 34 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage efter utomhusbruk, anlupna med färgbortfall.

899548

2021-04-17