Bordslampa EWÅ

Bordslampa EWÅ
Bordslampa EWÅ
Bordslampa EWÅ
Bordslampa EWÅ
Bordslampa EWÅ
Bordslampa EWÅ

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets mitt, metall, EWÅ Värnamo, modell B66 höjd ca 46 cm

Bruksslitage, Ej funktionstedad sav garanterar ej funktionen

899550

2021-04-06