Poul Rönne oljemålning

Poul Rönne oljemålning
Poul Rönne oljemålning
Poul Rönne oljemålning
Poul Rönne oljemålning
Poul Rönne oljemålning
Poul Rönne oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

POUL RÖNNE (1884-1964): Interiör, signerad Poul Rönne, olja på duk, ca 47x38 cm

899552

2021-04-06